KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17001066

nr 1700 1066

Sofie Arfwidson

(f. 1976), Sverige

Oljemålning, "Puppentheater". Monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo 2009. Olja på duk, 200x200 cm, oramad

Sofie Arfwidson von Röök, svensk konstnär född 1976.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 maj 2025
kl 19:39:22

Sofie Arfwidson

Läs mer om Sofie Arfwidson