KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17001066
nr 1700 1066
Sofie Arfwidson
(f. 1976), Sverige
Oljemålning, "Puppentheater". Monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo 2009. Olja på duk, 200x200 cm, oramad
Sofie Arfwidson von Röök, svensk konstnär född 1976.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:39:22
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)